| Sofer a întrebat:

Pentru cei care au fost într-o relație și încă sunt.
V-ati înșelat vreodată iubita/iubitul pentru altcineva? Si de ce?

18 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Amebel raspunsuri sunt Nu, daca esti o persoana fidela incearca sa ramai asa.

| RAY a răspuns:

Am fost doar in relati virtuale, cand am iubit nu am inselat apoi dupa ce am fost dezamagit de multe nu am mai pus suflet, asta pentru ca se considera obiecte sexuale

| Lecorbusier a răspuns (pentru RAY):

Poate asta arata ca ar trebui sa ai relatii adevarate nu virtuale?

| RAY a răspuns (pentru Lecorbusier):

Asta arata ca mi-am pierdut un anumit timp din activitatea mea online fara vreun rost, cat despre a vrea o relatie reala, va repet eu nu cred ca femeile au sentimente, emotie si ca pot iubi, asa ca nu caut nimic decat sex din partea sexului opus si discuti amicale intelectuale

| Lecorbusier a răspuns (pentru RAY):

Perfect treaba ta problema ta te duci frumos si cauti prieteni cu beneficii adevarati nu online multa sanatate

| RAY a răspuns (pentru Lecorbusier):

Da,si asta e o idee, mai vad eu ce voi face

| Justme79 a răspuns:

Nu am înșelat dar sincer gânduri au fost happy uneori poate din cauza faptului că persoana de langa mine s-a schimbat puțin în ceea ce privește anumite lucruri nu pe plan sexual și din alte puncte de vedere...

| Lecorbusier a răspuns (pentru Justme79):

Daca vorbeai cu persoana care s-a schimbat ce te macina nu mai aveai ganduri din astea

| Justme79 a răspuns (pentru Lecorbusier):

Daca iti vedeai de treaba ta era mult mai bine laughing)

| Lecorbusier a răspuns (pentru Justme79):

Prietene tu iti expui problemele pe internet si te astepti sa nu ti raspunda nimeni sau cum? maturizeaza te

| Justme79 a răspuns (pentru Lecorbusier):

Prietene in primul rand eu doar am răspuns la întrebare exact ca și tine laughing) nu eu am adresat această întrebare și apropo sunt fata laughing) și am spus sincer ceea ce multe sau mulți nu recunosc!

| Lecorbusier a răspuns (pentru Justme79):

Da fata mea dar prin raspunsul tau tu mi ai respins opinia.tu cand pui astfel de informatii sa vada tot internetul ar trebui sa fi deschisa la opinia altuia.nu sa o accepti dar sa o gandesti macar

| Justme79 a răspuns (pentru Lecorbusier):

Nu ai nici un drept in a mă critica in ceea ce privește viața mea personala nu cunoști absolut nimic, trebuia doar să te limitezi in ai răspunde persoanei care a adresat întrebarea și nu mie că mi-am spus sincer opinia șamd... nimeni nu are cel mai mic drept să judece pe cineva vreodată indiferent de circumstanțe și mai ales un om pe care pur și simplu nu îl cunoști bye swett dreams boy happy

| Lecorbusier a răspuns (pentru Justme79):

Bai nu cred asa ceva. Daca nu esti dispusa in a auzi opinia altuia nu iti mai expune problemele pe internet nu i deloc greu de inteles nu stiu dc sunteti unii asa sensibili.la ce te a asteptai sa ti trimit pupici si imbratisari? nici macar nu te am judecat puteam sa avem conv asta f civilizat.eu nu te am judecat cu absolut nimic am incercat sa ti dau putin feedback tu faci ce vrei e viata ta

| Justme79 a răspuns (pentru Lecorbusier):

Ori nu intelegi ROMANA ori nu intelegi ceea ce eu am spus unde vezi tu ca eu mi am expus problemele alooo citeste intrebarea cum trebuie dupa revino la raspunsul pe care eu l-am dat, ce nu pricepi ca eu am spus ca am avut in gand sa insel ce ti se pare asa deplasat ca nu te inteleg zici ca am spus ca am dat in cap la cineva prietene vedeti de viata ta si lasa-ma pe mine ca nu ne cunoastem si nici macar nu sti de ce am zis asa nu iti mai da tu cu parerea ca nu este cazul si nu m-a deranjat ceea ce ai spus sau ca nu accept dar nu vad sensul limiteazate strict pe ceea ce sa intrebat nu pe raspunsurile altora ca nu ai nici o treaba tu cu ceea ce am zis eu ma repet intrebarea nu este adresata de mine eu doar am dat un simplu raspuns si consider ca tu nu aveai de ce sa imi atragi atentia cu ceea ce mi ai zis si cu asta spun pa

| Lecorbusier a răspuns (pentru Justme79):

Am inteles bosulica iarta ma

| T0XING a răspuns:

Ba doar ceva sa v a zic la toti nu facetii greseala sa va comportatii ok cu o fata care nu e ok ca iti v a frange inima bagami as

| Erasmyn100 a răspuns:

Dacă ești fericit într-o relație nu exista motiv s-a înșeli. Dacă ai o relatie toxică sau una in care nu te simti bine cel mai ok ar fi sa te desparți de acea persoana si dupa sa faci orice vrei cu alta. Chiar dacă nu te simti bine in acea relație nu este frumos sa înșeli, asta poate afecta "istoricul" tau de relații pe care multe fete il cauta inainte de a se pune cu tine si nu cred ca ai vrea sa afle ca ai înșelat pe altcineva înainte. Cred ca daca esti in stare sa înșeli acea persoana ai fi in stare sa te si despărți de ea. Nu înșelați nu este deloc frumos!