| ziggs a întrebat:

Voi ce ati face daca ati vedeao pe iubita/iubitul vostru ca se saruta cu altcineva, dar doar atat? Chiar sunt curios.

27 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Pai m-as desparti pentru ca nu accept asa ceva

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

O sa le arat ce am facut eu in 6 ani de Arte martiale mixte(MMA).

| Mik3 a răspuns:

Daca ar fi sa vad "iubita" ca se saruta cu altcineva as merge la ei, ii salut pe amandoi fac cunostinta cu baiatul respectiv si ei i-as spune ca imi pare bine ca am aflat ce fel de persoana e si un adio foarte calm.

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

In primul rind, m-as uita la ce prieten imi iau inainte sa il iau!

| forever4u a răspuns:

I-as da o palma.laughing

| XxBlueRosexX a răspuns:

1)Merg la tipa o iau de par si o imping pe jos
2)Lui ii trag o palma zdravana si nu mai vorbesc cu el vecii vecilor
3)M combin cu altcineva sa moara de ciuda

| Cosmotel a răspuns (pentru XxBlueRosexX):

Foarte matur. tongue

| XxBlueRosexX a răspuns (pentru Cosmotel):

Adica?

| Cosmotel a răspuns (pentru XxBlueRosexX):

Am fost ironic. big grin

| XxBlueRosexX a răspuns (pentru Cosmotel):

Mda...mi-am dat seama.

| neutrino a răspuns:

Noul cuplu trebuie felicitat.

| Andandut a răspuns (pentru neutrino):

Foarte tare raspunsul tau! Bravo!laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il bat pe el cat pentru amundoi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exact ce as face si daca nu i-as vedea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As merge si i-as spune ca asta insemn eu pentru tine? i-as da o palma si as pleca fara sa ma intorc chiar daca ar venii dupa mine si o vreme m-as da indiferenta

| WildDream a răspuns:

Daca nu m-a vazut atunci ma asigur ca o face, asa ca m-as duce si l-as bate pe umar dupa care i-as intoarce spatele si nu as mai vrea sa aud de el.

| Irena97 a răspuns:

Pai " atat" se vede. Restul nu e la vedere, daca e sa se intample.
As fi neagra de gelozie si furie si m-as razbuna cumva( nu fizic, ceva subtil si dureros)
Iar acel baiat sigur va deveni fostul meu iubit.

| KaterinkaBoy a răspuns:

As parasi-o fara sa stau pe ganduri.

| passyon22 a răspuns:

Haha,depinde cat de multe sacrificii se fac si cat e dragostea de mare! Daca faci prea multe, e posibil sa ajungi sa-i arunci acid sulfuric pe fatabig grin

| BlackDice a răspuns:

Nu faci nimic! Te asiguri ca te vad si pleci! Nimic nu doare mai tare decat indiferenta!

| Vix999 a răspuns (pentru BlackDice):

Si eu sunt fix de aceeasi parere. Pentru ce sa ma enervez degeaba? Daca atat l-a dus capul, treaba lui. Ii blochez orice inistenta ulterioara si gata...ura si la gara cu el!

| nessayaR a răspuns (pentru BlackDice):

Da,exact.Nimic nu doare mai tare decat indiferenta!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Vix999):

Oi zice tu " Daca atat l-a dus capul, treaba lui" asa de calma dar daca intr-adevar ai vedea persoana care o iubesti cu alta iti zic eu ca numai calma nu ai sta

| Vix999 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba da...tu ai impresia ca vorbesc ca sa nu adorm? Am trecut prin d'astea stai tu linistit.
Niciodata nu mi-am pierdut calmul in situatiile astea pentru ca nu are rost.

| chocotoff a răspuns:

N`as mai vorbi cu el, asta dupa ce i-as cere cateva explicatii, iar dupa as considera ca n-are de ce sa-mi para rau fiindca daca a facut lucrul asta nu ma merita, asa ca n-am ce pierde, fiindca n-as vrea sa tin langa mine o persoana ca el.

| Ingerash91 a răspuns:

Eu cred ca ai face ceea ce iti vine in acel moment, vorbind doar e foarte usor, cate lucruri ai putea face dar nu ai cum sa te gandesti ce-ai face. evident e ca o sa faci acel lucru care iti vine in cap in momentul in care ochii tai vad asa ceva.

| StefiyCool14 a răspuns:

I-as lasa in pace si as trece pe langa ei salutandui si sa le urez o zi placuta.