| Dvelaisa a întrebat:

Dacă au trecut mai mult de 48 de ore de la ultima ejaculare, lichidul preseminal mai poate conține spermatozoizi?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

În general, lichidul preseminal nu conține spermatozoizi viabilitatea. Cu atât mai mult, după 48 de ore, lichidul preseminal nu are spermatozoizi viabili.

| Dvelaisa explică (pentru Emilian65):

Deci răspunsul e nu?

| Emilian65 a răspuns (pentru Dvelaisa):

Cauta, pe internet, răspunsul corect.

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

In conditii de caldura si umiditate adecvate, omuletiipot trai si 4-5 zile!
A nu se neglija ca mama natura vrea mereu, cat mai multi bebey, asa ca. mare grija!
Deci DA!

| darrio2007 a răspuns:

Contine intotdeauna. Putin dar contine. Numai ca apare numai inainte de ejaculare. De-asta ii si spune pre-seminal. Precede ejacularea propriu-zisa.