| alexica_7004 a întrebat:

Daca aveti vreun sfat in general de la cei care sunt doctori cu experienta in genu asta. dupa fiecare contact sexual mi se crapa pielea de pe penis si mi se umfla usor. a doua zi prinde un fel de pielita, coaja si ma ustura ingrozitor cand ma duc la baie.va rog astept un raspuns daca ma puteti ajuta. fundita

Răspuns Câştigător
| answer a răspuns:

Mergi de urgenta la urolog sau la dermatolog! Ambii te pot trata de ceea ce suferi tu; Ai inceput de fimoza! Ti se va prescrie un unguent puternic si ti se va interzice sa faci sex o perioada, sa te masturbezi, etc etc; Daca tegumentul va raspunde bine la tratament, s-ar putea sa scapi de operatie; daca nu, nu-i nicio problema; azi te operezi si maine pleci acasa! Bafta si nu mai astepta mai mult decat pana luni! E foarte important sa mergi de urgenta la doctor!

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai o infectie genitala, probabil Candida. Mergi al un dermato-venerolog.

| VacutzaRoscata a răspuns:

Nu mai fa sex, esti alergic