| eueueueu2314346575456 a întrebat:

Dupa contact sexual ma ustura pielea penisului. Si ba chiar daca il decalotez...iar ma ustura...ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Lipsa umezirii vaginale care ar permite culisarea penisului cu usurinta in vagin, duce la aceste iritati, atat la tine cat si la ea.
Pacat ca sari pe ea inainte sa o exciti ca sa se umezeasca, in felul asta numai placere nu este pentru nici unul din voi.
Ai rabdare cu fata, preludiul ala este vital intr-o relatie sexuala, ca o pregateste pe fata inainte de sex!
Invata sa ai rabdare si sa o exciti bine, ca umezirea vaginala sa se produca si dupa aceea va puteti bucura de sex amandoi.