| gaby0 a întrebat:

Daca baiatul de care imi place se comporta mai urat cu mine dupa ce i-am spus ca il place si toatalumea zice ca ma place la cum face cu mine asta inseamna ca ma place?big grin:X

5 răspunsuri:
| byoana a răspuns:

Pai daca vb urat cu tine ar trebui sa nu ii mai dai atentie adica daca de ex sunteti mai multi prieteni si e si el acolo nul baga deloc in seama nul privi deloc doar asa trecator si numai daca te intreaba ceva vb cu el da nu sari repede sai raspunzi la intrebare sau daca te intreaba ceva si tu vb cu altcineva tu fate ca nul auzi chiar daca l-ai auzit, fi si uh mai distanta si poate asa iti vei da seama daca te iubeste.

| LittleDreamer a răspuns:

Daca ii place de tine te tachineaza si se comporta altfel cu tine decat cu celelalate fete.

| madia a răspuns:

Depinde. Daca te tachineaza, face glumite cu tine, e posibil sa te placa.
Daca iti vorbeste urat, se comporta urat cu tine, nu cred ca-i place de tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca e prost nu-i place de tine, dar daca e destept ii place. Un baiat care sicaneaza o fata inseamna ca ii place de ea