| andra_7810 a întrebat:

Ce sa fac daca baiatul pe care il plac ma place si el dar se comporta urat cu mine?

7 răspunsuri:
Abh
| Abh a răspuns:

Atunci cand iti place de cineva, nu te porti urat cu persoana respectiva, dimpotriva, incerci sa faci tot posibilul sa o faci sa te placa.Asa ca nu sunt sigura daca baiatul respectiv te place cu adevarat.

| Aѕнℓєу♥ a răspuns:

Solutzia este : 1.sa te duci la el si sa vb. ii spui ca`ti place de el si ca vreti sa va comportati frumos intre voi.
2.il rogi si tu si ii spui ca`l placi ff mult si ca ai vrea sa fii prietena cu el.happy daca nu intelege. asta e happy
bafta!

| andreii2 a răspuns:

Daca se comporta urat nu cred ca te place. Ignora-l.

| mosu_9772 a răspuns:

Cea mai buna solutie este sa fi indiferenta un timp scurt atunci el va veni la tine singur si comportamentul sau se va schimba sunt sigur

| matt25 a răspuns:

Daca te place, are un fel ciudat de a o arata. Deci, probabil nu te place.

| claudia_5508 a răspuns:

Poate ca nu te place daca se comporta urat...sau ppoate ca asa se manifesta el... te tachineaza pentru ca se simte bine in compania ta. Cel mai bine ar fi sa ii spui in fata cea ce simti, spune`i ca il placi mult dar nu iti convine atunci cand se comporta urat. pupicilove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum poate sa te placa dacă se comporta urat cu tine¿? Fi un pic indiferenta și dacă te place se v-a schimba.