| Annabelle a întrebat:

Ce înseamnă cand visezi un băiat de care îți place,dar nu il visezi frumos(că stați împreună, etc.) ci că se comporta urat cu tine(se uită urat la tine, etc.)
Visez de câteva zile că băiatul ăsta se comporta urât.ce dracu înseamnă?

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca isi place drama, ceea ce nu e ceva nou la fete

| Freya1 a răspuns:

Probabil in subconstientul tau te gandesti ca acest baiat pe care tu il placi nu te place la randul lui ci din contra te gandesti ca daca ii vei spune ca il placi sau daca vei face un pas catre el el va rade de tine sau nu iti va impartasi sentimentele

| Mclaren12 a răspuns:

Inseamna ca e doar un vis, nimic neobisnuit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca te gandesti la el fara sa-ti dai seama, asa mi s-a intamplat si mie stai linistit visele nu inseamna ca o sa se intample ceva intre voi.