| CokoStar a întrebat:

Daca beau Coca-Cola zero ingrasa? scuze de categorie dar e cea mai accesata

Răspuns Câştigător
| Loredana_4793 a răspuns:

Sincer orice tip de suc ingrasa, cola e cea mai periculoasa.
Coca-cola fara zahar e mai periculoasa decat cea normala, ea nu contine zahar dar contine alti indulcitori mai periculosi si mult mai plini de E-uri.
Te pup

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu, dar nici cafeina nu contine

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Este mai periculoasă decât cea normală deoarece conține mai multe E-uri toxice.
Pa, pa.

| NickiMinaj a răspuns:

Ingrasa, bineinteles. Practic orice aliment contine calorii, indiferent de reclama. La Coca Cola se mai pune si problema sanatatii, dar e ok sa bei din cand in cand, doar sa nu devina un obicei.

| Graphee a răspuns:

Sal.

Deci, coca cola zero conţine caramel (interzis diabeticilor), E-uri, îndulcitoare, aditivi, conservanţi si coloranţi, etc.
Oricum, nu îngraşă.

| Ana a răspuns:

Normal ca ingrasa, toate sucurile acidulate ingrasa.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu ingrasa