| anonim_4396 a întrebat:

Dacă plac o fata si cand vorbesc cu ea se rusineaza si se inroseste la fața ma place? Să-i spun că o plac sau sa astept de la ea sa imi spuna ca ma place?

Răspuns Câştigător
| Themoreyouknow a răspuns:

Prezinta semne ca ea te place..nu ii spune insa ca o placi si nicidecum sa astepti ca ea sa spuna ca te place..incearca sa petreci mai mult timp pe langa ea si intra in discutie cu ea insa nu te stresa prea mult..fii putin misterios

5 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi culmea ''prostiei'' din partea ta, sa astepti pana ce iti va spune ea ca te place. big grin SanatatE!

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea se roseste cand vorbeste cu tine, spune-i tu ca o placi si ca o iubesti cu adevarat.

| Andreeush a răspuns:

Probabil e timidă dacă se înroșește.

| GirlOnline81 a răspuns:

" Sa-i spun ca o plac?"

Nu. Așteaptă pana când ei ii va plăcea de altul, iar tu vei fi băgat in friendzone. Apoi acuz-o ca te-a folosit.

| rivotril a răspuns:

Nu putem stii daca te place!
insa, daca tu o placi spune-i. iar daca ea te place, o sa lase rusinea si-ti va spune inapoi. daca spune ca nu, o poti cuceri prin gesturi dragute!
funda?