| anonim_4396 a întrebat:

Daca după ce am făcut sex mi-a venit... e posibil totusi sa raman insarcinata?

Răspuns Câştigător
| tzze a răspuns:

Sincer nu, dar ar fi destul de indicat sa faci un test de sarcina, insa pentru un rezultat exact o analiza sau o vizita la ginecolog ti-ar oferi cu siguranta un raspuns mult mai aproape de adevar.

7 răspunsuri:
| ImHereForYou a răspuns:

Ai 19 ani sh de asta e fff posibil mai ales daca ai fost virgina

| helpu a răspuns:

Ce greu e sa te duci la farmacie si sa cumperi un prezervativ... E ieftinwinking.

| SmoKKe19 a răspuns:

Daca ai facut sex protejat e imposibil straight face Si este posibil sa iti vina...cunosc cazuri happy nu are nicio legatura stai linistita happy

| sysy_1065 a răspuns:

Depinde.poate ti-a vn pentru ultima oara. daca ti-a venit dp ce ai facut sex dar ti-a venit mai putin decat de obikei inseamna ca ai ramas acum important e sa-ti faci testul de sarcinawinking

| GanjaMan_1657 a răspuns:

Nup

| katy1151 a răspuns:

Noop

| anca_4677 a răspuns:

Dca est mai mica da 20 de ani nu daca esti mai mare da