| anonim_4396 a întrebat:

Daca am facut dragoste si dupa mi-a venit menstruatia e posibil sa raman insarcinata?

11 răspunsuri:
| catthshshshs a răspuns:

Posibil ca nu. Insa dragii mei, folositi mijloace de protectie, nu va jucati cu focul. E mai scump de crescut un copil, decat pretul unui prezervativ!

| anonim_4396 explică (pentru catthshshshs):

Protectia nu e o solutie. O solutie este abstinenta, asta daca persoanele in cauza nu sunt casatorite.

| Purec a răspuns:

Depinde cand anume ai facut..si cand a venit menstruatia. La cate zile a venit?

| Sfanthul a răspuns:

Este posibil! menstruatia poate veni si peste o sarcina, cel mai bine este sa faci un test!

| Elly7890 a răspuns:

Ai facut protejat cu prezervativ sau iei pastile sau neprotejat?

| yanira4u a răspuns:

Da normal ca exista sanse.in orisice perioada a luni ai sanse sa ramai insarcinata.sunt curioasa de ce nu te.ai protejat.sau e mai interesant sa ramani gravida si dupa sa trebuiasca sa avortezi? chiar sunt curioasa? cum a fost tot? adica stii ca sunt sanse sa ramai insarcinata dar totusi mergi la risc.de ce? care e chestia ca nu inteleg? daca faci dragoste sau sex sau orice faci ramai insarcinata, sunt sanse sa ramai chiar daca o scoate inainte sa termine chiar daca te stepi.ar trebui sa iti vina mintea la cap si sa incepi sa te protejezi.pana la urma e viata ta.nu cred ca iti trebuie un avort pe constiinta sau un plod de la varsta asta.

| ralukuu a răspuns:

Depinde daca ai facut protejat sau nu'!

| adyi370 a răspuns:

Pai daca da ati facut protejat nu are cum daca da si daca a lasat acolo stiu ia aparat de text si vezi daca da esti sau nu pozitiv inseamna ca da negativ inseamna ca nu esti de ajuta farmacistile intreabale

| Amaluna a răspuns:

Nu,stai linistita, este imposibil sa ramai insarcinata. Daca totusi ai dubii sau tie frica fa un test si vei putea sa nu te mai ingrijorezi.

| atotstiutorul007 a răspuns:

Intotdeauna.

| Andrada4712 a răspuns:

Nu...