| Alle15 a întrebat:

Daca ejacueaza unu in mine are ceva? Adica ma refer sa patesc ceva

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

In afara de sarcina, sifilis, SIDA, hepatita B si C, blenoragie, etc, mai nimic.

11 răspunsuri:
| Pacala a răspuns:

Refuz sa cred ca exista o fata atat de proasta in Romania, dar daca esti atat de proasta, raspunsul este "DA". Fa-ti un test de sarcina. Si unul de inteligenta.

| Ionutzz97 a răspuns:

Ramai insarcinata

| Annie_3559 a răspuns:

Doar un bebethinking
Nimic mai multblushing.

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

Pai cam da... poti ramane gravida

| cataaa a răspuns:

Inafara faptului ca o sa treceti la biberoane, nu. asta in caz ca tipu n.are sida sau boli gen

| Extasy a răspuns:

O bataie de la mata si de la tac`tu ca nu mai le este fata "fata mare" (ca nu cred ca ai prea multi ani sa nu-ti aiba treaba din moment ce pui intrebarea asta ) si o viata distrusa.asta cu viata distrusa depinde. ori a ta ca faci copilul si esti "trecuta" ori a copilului in caz de avort happy

| Alle15 explică:

Aha mss

| alexx_8375 a răspuns:

Nu mare lucru... un corp cu 1 cap 2 maini 2 picioare 2 ochi 1 gura 2 urechi = copil, ce e ceva important? laughing

| CopilCopac a răspuns:

Esti prafstraight face

| xatsu a răspuns:

Draga mea, lasa netu` si mergi pe la scoala. Poate mai ai sanse sa nu ajungi pe DN7

| alexander_2385 a răspuns:

E blonda, trebuie sa o iertam big grin