| ana17 a întrebat:

Daca un baiat ejacueaza foarte mult... Ce inseamna?big grin ca sa simtit foarte bine:big grin?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nimic special, de obicei e o caracteristica personala. eventual poate insemna ca n-a mai ejaculat de cateva zile. Nu are legatura cu intensitatea placerii, fiindca sperma nu se produce pe loc, ci e gaseste deja depozitata in veziculele seminale.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu, poate saracul ducea lipsa de mult timp sau e genul care vede un san si deja isi da drumul...stim cazuri!

Răspuns utilizator avertizat
| emanuelf a răspuns:

Nu neaparat, inseamna ca avea "oule" pline.

| Bucatarul.com a răspuns:

Vrei sa aflii daca tu ai fost vinovata si l-ai facut sa se simta foarte bine?

Ei bine, raspunsul este nu, inseamna ca ejacularea a lipsit o perioada mai mare (chestia aia alba de la baieti se aduna pe zi ce trece, poate face chiar si POC daca nu o dam afara, asa ca nu te flata... n-ai fost tu vinovata)!happy

| simi61 a răspuns:

Nu in mod deosebit, totul depinde de acel individ.Sunt indivizi care ejaculeaza o cantitate mai mare sau mai mica, depindesi de starea in care se afla dar si cu cine si cit de priceputa e persoana cu care o face.

| ana17 explică:

A ejacuat cu o zi inaintehappy Pt ca am facut-o tot eu cu elhappy
Si nu e genul sa faca sex o data la 2 saptamanahappy
MAx o data la 2-3 zilehappy
Daca nu cu mine cu alt cinevahappy Pt ca il las:d

| joyride a răspuns:

Inseamna ca viata bate filmulhappy

| joyride a răspuns:

Ca viata bate filmullaughing