| nicoleee30 a întrebat:

Va rog fara glume proaste sad. In urmele 4 ore am pus mana pe sperma si acum vreau sa fac dus insa mi foarte frica ca spermatozoizii sa ajunga in jurul vaginului, sa intre in el si sa raman insarcinata sad (apropo sunt in prima zi de ciclu) Ajutati-ma cu niste sfaturi:X Fundaaa :*:*

Răspuns Câştigător
| alter4ego a răspuns:

Nu ai de ce sa-ti fie frica. ca sa ramai insarcinata, partenerul trebuie sa ejaculeze in tine, spala-te pe maini apoi mergi la dus linistita. iti garantez eu ca nu vei ramane insracinata. doar ca te rog frumos inainte sa faci ceva cu partenerul tau intra pe net si documenteaza-te despre acest subiect, sa te simti pregatita sa faci acest pas, sau daca l-ai facut deja NEAPARAT citeste despre contraceptie si igiena in zona intima, este ceva foarte important pentru o femeie. bafta

2 răspunsuri:
| Ionut_2080 a răspuns:

1 ma scuzi ca intreb dar in ce conditii ai pus mana pe asa ceva? 2 data viitoare sti ce sa faci. 3 ma gandesc ca sa dispara acei spermatozoizi sa "plece" spala-te cat mai bine pe mana cu sapun si apa. apoi fa dus linistitawinking Sper sa te ajute

| joanna26 a răspuns:

Stai linistita nu ai cum sa ramai.fa-ti duslaughing.si spermatozoizii nu au gps.trebuie sa fie introdusa cel putin 6 7 cm ca sa poti ramane. funda?