| Xbs a întrebat:

Dacă este sperma pe colacul de la wc pot rămâne însărcinata?

Răspuns Câştigător
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Da pentru ca spermatozoizii migreaza prin vagin si ajung la ovul

11 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Mersi frate, respect

| Violleta2022 a răspuns:

Da,doar daca ti-o bagi in gura

| ReddY25 a răspuns:

Nu bai ce ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca i ti cade in cap rămîi tîmpită

| 199onur7 a răspuns:

Deci ba sa pui asa întrebare aolo aolo ce se afla in voi Doamne doar el poate ști ce dracu se întâmplă cu asa oamenii bolnavi

Buna seară Domnule Admin-_- buna seară ce faceți-_-? Vezi nu ce întrebări pune asta si mai era unul daca il cauți il găsesti sigur inca nu s-a sters întrebare lui bolnavă-_- ia zi îți convine de bolnavi ăștia?-_- cand eu pun doar o intrebare ce faceți intreb lumea ce face cum sunt si eu imediată ochiul ala de curcan vede imediată stergi da-_- pai nu-_- da cand pedofili astia sunt pe aicia si pun cele ma frate cele mai bolnave întrebări care ba in viata mea nu le-am auzit la un om pe stradă undeva sale zica da aicia le vezi ție îți convine nu sa vezi bolnavi ăștia pe aicia-_-? Unu nu știu ce dracu cu mătușa sa sa face asta cu tualeta mai re unul care nu știu ce animale vroia sa faca bro-_- nu face din astea fi corect frațiorul meu fi corect cu Adevărat nu mai face din astea si curățai pe bolnavi ăștia -_- uni te face frate sa vomiți -_-

| 6Radu5 a răspuns:

Nu,mama ei de biologie.

| Carbit9669 a răspuns:

Da intotdeauna asa m-am nascutrolling on the floor)

| NimanuiNuIiPasa a răspuns:

Da o sa faci un bideu

| Drubble0111 a răspuns:

Nu, dar daca o vezi, nu te aseza nici tu pe ea. Doar asa din motive de igiena...

| mamastevestevemama a răspuns:

O sa ai copilasi minimartieni iesind din urechile tale