| Awesom a întrebat:

Daca esti gras, urat si prost, sansele de a avea o relatie serioasa cu o femeie sunt egale cu 0?

39 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Depinde mai omule poate acel gras urat și prost întâlnește o grasa urata și proasta.

| RXN a răspuns:

Nu,nu sunt sansele egale cu zero, asta in conditiile in care ai suficienti bani cat sa ii atragi atentia femelei in cauza.

| answer a răspuns:

Daca esti gras si nu faci nimic ca sa slabesti, daca esti urat (e ceva relativ - poate unorla li se pare ca esti frumos, n-ai de unde sa stii) si nu faci nimic ca sa pari placut la astepct, daca esti prost (iar este ceva relativ, depinde de aprecierea fiecarui om in parte) si nu faci nimic sa te cultivi, atunci cu siguranta ca sansele la o relatie cu o femeie sunt egale cu 0 (sa fim realisti, sa nu ne dam dupa deget);

Concluzie: totul depinde de persoana in cauza, daca face vreun efort ca sa se faca placut! Ideea in sine nu este sa te schimbi pentru altii, ci sa te schimbi ca sa iti placa tie insuti de tine! Odata cu cresterea increderii in tine insuti, vor creste si sansele la o relatie cu o femeie!

Răspuns utilizator avertizat
| andrada a răspuns:

La o fata fitoasa nu ar fi prea multe sanse (deloc chiar) dar la una mai cu cap si seriosa poate ar merge

| Lacoste a răspuns:

In lumea asta exista pereche pentru orice fel de om.

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Caline urat esi ma laughing

| Ofiintă a răspuns:

Eu zic sa te ambitzionezi putin si dupa aia sa judeci lucrurile
In primul rand daca esti gras de ce nu faci ceva in privintza asta pentru ca asa cum bine stim daca nu luptzi nu castigiwinking
Urat-la felul cum arati
ei bine fiecare cu defectele lui-nimeni nu-i perfect
Prost -daca vei sti sa te controlezi nimeni nu va spune asta despre tine
Deci ai intzeles mesajul
daca te schimbi un pic sigur vei reusi sa cuceresti o femeie!
Multa bafta!

| Piticutsss a răspuns:

Daca te schimbi, nu vor mai fi asa nulewinking

| MMadalina a răspuns:

Sansele de a avea o relatie serioasa tind spre zero din cauza ca esti prost, nu din cauza ca esti urat si gras.

O zi faina!

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Nu spune asta1 Fiecare dintre noi are mai multe calitati care vor fi descoperite la timpul lor.
Pa, pa.

| Ale14me a răspuns:

Daca sunt toate 3 la un loc : CATEGORIC da sau eventual ai putea gasi o fata carei sa ii lipseasca cele 5 simturi

| BESTNICK a răspuns:

Fiecare are frumusetea lui si prosti nu exista pentru ca fiecare exceleaza in ceva, sunt si fete(femei )care se uita si la suflet nu numai corpuri bestiale asa ca nu te descuraja.cu cat te descurajezi mai mult cu atat respingi mai mult. mult noroc

| Awesom explică:

Nu vorbeam de mine in aceasta intrebare.Si oricum prost nu sunt.

| anonymus a răspuns:

Va rog eu, da-ti-mi si mie voturi amuzante!

| βʋϰβʋииʏ a răspuns:

Depinde de caracter thinking
Umpic de aspect blushing
Dar caracterul este cel mai important

| sweet0girl a răspuns:

Toate aceste lucruri sunt lucruri care cu vointa se pot schimba dar trebuie numai sa vrei si sa muncesti pentru asta.Nu cred ca sunt egale cu zero pana la urma oricine are o jumatate pe undeva prin lume dar tine numai de destin daca o vei gasi.

| Gh0s7d4n a răspuns:

10% maxim 15%

| Addiction a răspuns:

Salut. Nu nu sunt egale cu 0. Totule posibil si pina la urma orice persoana indiferent de aspect isi gaseste jumatatea. Cel mai important e sa nu ai tu asa o parerea despre tine, caci imaginea pe care o vad altii e cea pe care o creezi tu. Asa ca capul sus. Succese!:*

| VLΛD a răspuns:

Depinde ce varsta ai...

| Narcis196 a răspuns:

In cazul asta sincer da, sansele la o fata sunt egale cu minus infinit

| Christy448 a răspuns:

Nu e chiar asa. Dar,depinde si ce femeie "vrei sa iei". happy (hai sa nu folosesc cuvinte asa urate). Daca e o fata mai hatoasa, cu smecherii si cu pretentii, nu prea ai cum. decat daca ai fi bogat. dar daca e una simpla si modesta. cum s'ar zice: CE AI DE PIERDUT?! GOGOGOhappy

| Hăgiul a răspuns:

Nu, umorul s-ar putea sa schimbe asta.

| bogdan14_5722 a răspuns:

De asta s-au inventat curvele centura si bordelurile, totul e sa ai cascavalu

| eleena a răspuns:

Nuhappy Daca gasesti o femeie urata, grasa si proastawinking

| Joint_4006 a răspuns:

Daca excludeai urat si prost.nu

| Sofiaღ a răspuns:

Bună.
Prostia este cea care omoară toate şansele, nu că e gras şi urât.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa te consideri tu? uite ce e chestia asta tine de respectul de sine. daca tu ai incredere in tine aspectul conteaza destul de putin. eu cunosc un baiat care e si foarte gras si urat si nu duce lipsa de fete. cum te vezi tu asa te vor vedea si ceilalti totul e sa ai incredere in tine si sa nu te desconsideri, atitudinea conteaza niciodata fiecare are calitatile si defectele lui. absolut nimeni nu e perfect

| denyiuly a răspuns:

Nu o femeie,care te iubeste pe tine, nu infatisarea ta, te va iubii oricum esti.o zi frumoasa!

| Deathx a răspuns:

Normallaughing