| PumpkinDoll a întrebat:

Ce e de facut daca esti si prost si urat?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Prost nu esti, termina cu asta, ca esti urat e un defect genetic, uni vor spune sufletul conteaza vrajeli, isi gasesti o urata asa ca tine

| PumpkinDoll explică (pentru RAY):

A pai sa ma *** in el de noroc

| RAY a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Simti nevoie de a face sex?

| PumpkinDoll explică (pentru RAY):

Nu neaparat, ca pot sa sun la alea de pe publi, simt nevoia mai degraba sa stau cu cineva

| RAY a răspuns (pentru PumpkinDoll):

Trebuie sa existe atractie fizica daca vrei sa te vada ca iubit daca vrei sa te vada ca prieten nu e nevoie

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa realizezi ca aceste lucruri nu sunt decat doua dintre etichetele societatii in care traim. Prost sau urat? E ceva destul de subiectiv. Ceea ce percepe unul sau altul ca fiind urat sau prost, nu e tot una cu cine esti tu in realitate. Adica esti si existi, altcineva te-ar putea considera destept si frumos. Depinde de oamenii. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai ai speranțe.

| smihai23 a răspuns:

Sa nu te mai subestimezi.