| Awesom a întrebat:

Daca esti gras, urat si prost, sansele de a avea o relatie serioasa cu o femeie sunt egale cu 0?

39 răspunsuri:
| k1fighter a răspuns:

Normal ca sansele sunt egale cu 0. Daca esti gras si urat, fii doar urat! laughing Fetelor sanatoase la cap nu le plac umflatii. So, grasi de pretutindeni, slabiti ca ati mancat destul.

| Bogdan009 a răspuns:

Pai nu daca gasesti o femeie la fel ca tine ( grsa, urata si proasta)ai multe sanse pentru ca va potriviti lwinking

| Cristina_4016 a răspuns:

Daca ai un suflet nobil, sansele nu sunt 0.

| S0uNdZ a răspuns:

Daca te vindeci de prostie sansele cresc.

| ionelutza_7448 a răspuns:

Daca aceea femei este grasa urata si proasta ai sanse marii dar daca nu...imi pare rau mai slabeste

| CriiSTiina a răspuns:

Daca sunt toate astea 3 raspunsul meu este DA!

| Ciocolataa_1017 a răspuns:

Este de -100, 000,000, 000,000. sper c te'am ajutat. :*

| acadeaxd a răspuns:

Daca esti gras,urat, prost si vrei sa te combini cu o fata frumoasa, desteapta si slaba atunci da sansele tale sunt egale cu 0.

| CosminDoru a răspuns:

Bai depinde cat de gras e contul si carbastanu thinking