| maria_6679 a întrebat:

Daca esti virgina si faci sex oral esti dezvirginata?

22 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Himenul ramane intact, dar tine cont ca virgina e numai o femeie care nu a avut nici un contact sexual (vaginal, anal, oral, masturbare reciproca).

| monyk a răspuns:

BUna, daca faci sex oral nu esti dezvirginata, ca sa fi dezvirginata trebuie sa fi penetrata in vagin si daca se rupe himenul atunci nu mai esti virgina, in rest orice sex in afara de cel vaginal, tot virgina ramai, asta din punct de vedere fizic, dar odata ce ai facut sex oral, psihic nu mai esti virgina.

| Barajag a răspuns:

Daca ai fi gandit putin mai mult, nu ai fi ajuns sa postezi aceasta intrebare.Atata timp cat nu ai facut sex normal, esti virginabig grin

| Pho3nix a răspuns:

Tu crezi ca ai himen si in gura?

| Sara2 a răspuns:

Esti amuzanta fetito, nu

| paramore a răspuns:

Practic esti virgina dar teoretic nu...asa mai fac unele "destepte", fac sex oral si anal si ele sunt virgine dragad'ohplease...

| adi4ever a răspuns:

Toti prostii pun intrebari pe TPU

| Ana a răspuns:

Nu esti dezvirginata.

| Ea12345 a răspuns:

Teoretic, esti virgina.Practic, tu ai facut unele chestii mai,, nepermise".happy

| Elenna_4537 a răspuns:

Normal ca da. Dar cati ani ai? straight face. Doamne.straight face:O

| Elenna_4537 a răspuns:

Normal ca nu****. Scz am gresit, dar am fost socata si nu am putut scrie straight face

| Kitty a răspuns:

Nu, nu ai cum...

| Me,myself & I a răspuns:

Doamneee da' bine ca stii ce insemna sex oral...

| TheLoveDoctor a răspuns:

Lasă oralul nu fi prostuță

| eu_9968 a răspuns:

In gura, da...rolling on the floor

| liongirl a răspuns:

Bai, deci fara mistouri`, asta e cea mai tare intrebare pe care am auzit-o pana acum!`laughing
Cum dracu sa te dezvirginezi daca tu i-o faci unuia oral, adica ca-i "iei in gura scula"? Scuze, dar altfel n-am cum sa ma exprim, ca poate nu stii nici ce inseamna sex oral...laughing si chiar daca ti-ar face el tie sex oral adica sa iti "sarute pisica" tot nu te-ai dezvirgina pentru ca te-ar satisface prin atingerea clitosului sau cum dracu il cheama, intelegi?
Dupa limbaj imi dau seama ca esti o pustoaica care habar nu are tabla inmultirii, dar careia ii s-a propus asa ceva...rolling on the floor
Drum bun si cale batuta!`laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti haioasa rau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In niciun caz happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteleg intrebarea ta dar totusi mi se pare ca o fata care pune o astfel de intrebare ori a facut sex oral, ori a auzit asa ceva de cine stie de pe unde dar oricum daca faci sex oral nu esti dezvirginata! asa ca poti sa te linistesti:p

| narflo a răspuns:

LwowL! DA EHSTI, vezi sa nu ai copii hahahahha

| HellKnight a răspuns:

Tare asta rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor tu vezi ce intrebare ai pus? sigur nu, nu are cum rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floor

| robby_7943 a răspuns:

rolling on the floor)) in gura da esti dezvirginata!