| anonim_4396 a întrebat:

Daca exact intre menstre am avut 2 zile putina scurgere de sange si un cheag mai tare de sange ce poate fi? Credeti ca e vorba de chist ovarian sau de uter fibromatos? Eu sper sa nu fie nici una nici alta, dar cred ca e chist pentru ca am avut dureri deja de vreo 2-3 luni la ovarul stang! M-am tot uitat pe net, si doar maine dupa masa voi merge la ginecolog! Culmea e ca imi doresc sa devin mamica peste aproximativ 1 an, si daca e cu uterul, mi se naruie sperantele din prima! sad

2 răspunsuri:
kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

De ce nu ai mers la medic pana acum? Daca vrei sa devii mamica trebuie sa fii cat mai sanatoasa pentru a-i oferi ce e mai bun copilasului. Nu mai cauta pe net ca mai mult rau iti faci... Incepi sa-ti autoinduci simptome... Sa iti creezi in mintea ta boli. Mergi la medic si vezi ce-ti spune. In cazul in care nu crezi ce iti spune, incearca la alt medic. Multa sanatate!

| Ninja-Mistress a răspuns:

Da' nu mai bine te duci matalutza la doctor? vad ca arunci pe aici cu niste termeni...