| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa va zic ceva. Acum cateva zile am fost la medicul ginecolog si mi-a gasit din nou un chist dar pe ovarul stang si ca uterul imi este mic si colul uterin nu este dezvoltat ca lumea...Credeti ca imi va afecta viata sexuala? Credeti daca voi dragoste voi avea sanse sa raman? Sau mai incolo pest cativa ani cand imi voi dori copii voi putea sa raman?
Vreau raspunsuri. Va rogsad

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu poti sti daca poti sau nu sa obtii si sa duci la termen o sarcina, pana nu incerci. Oricum, nu e un motiv sa nu te protejezi

1 răspuns:
| Nicoletarox a răspuns:

Ar trebui sa stai cu doctorul ginecolog de vorba. Nu mai el iti poate spune cu exactitate.Cel mai minunat lucru in viata asta e sa dai nastere unui copil si mai tarziu ar sa-ti para rau ca nu ai dat importanta problemi tale si ca nu ai luat masuri din timp