| boymenWow a întrebat:

Daca fac dragoste neprotejat, si dupa fiecare act sexual o scutur bine, poate sa ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti dai drumu pe pieptul ei in gura ei, unde vrei tu si nu ar trebui sa ramana insarcinata

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Scuturatul penisului nu e o metoda de contraceptie

| Violleta2022 a răspuns:

Da, poate ramane insarcinata, indiferent cat de bine o scuturi tu!

| mihai69 a răspuns:

Desigur.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ajuta cu nimic daca o scuturi dupa ce iti dai drumu in vaginul ei

| boymenWow explică (pentru anonim_4396):

Nu imi dau drumu in vaginul ei...si pe urma o scutur are ceva?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru boymenWow):

Da, ca pe canal ramane sperma. Trebuie sa urinezi si sa te speli.

| boymenWow explică (pentru CodrutElian1990):

De ex, daca ii dai 4 nr ..trebuie sa te pisi de fiecare data?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru boymenWow):

Da, daca o faci fara prezervativ si fata este in perioada fertila. Aici ma refer in cazul in care aplici metoda anticonceptionala "coitus intrerrutus", ca la alte metode nu se preteaza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru boymenWow):

Iti dai drumu pe pieptul ei in gura ei, unde vrei tu si nu ar trebui sa ramana insarcinata

| Quassaar a răspuns:

Dacă o scuturi vreo 2 zile, n-o să aibă probleme?

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru Quassaar):

Daca nu urinezi 2 zile, tot ai probleme.