| larisa_9848 a întrebat:

Daca fac prietenul meu nu mai are incredere in mine, prin sex as putea sa-i recapat increderea, mentionez ca nu am facut`o pana acum

Răspuns Câştigător
| Jasmine_5056 a răspuns:

Nu trebuie sa te culci cu el ca sa ii recapeti increderea.Asta o faci cand o sa fii tu pregatita fizic si psihic si cu persoana pe care o iubesti.Eu zic ca ar fi mult mai bine sa stati de vorba si sa ii demonstrezi ca daca ai gresit odata nu inseamna ca o sa gresesti mereu.Ar trebuii sa te gandesti foarte bine pentru ca prima oara nu se uita niciodata si e urat sa regreti dupa... Daca te iubeste cu adevarat poate iti mai acorda o a 2a sansa happy Multa bafta :*

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, in nici un caz. Sexula trebuie facut numai cand intre parteneri exista incredere deplina.

| thereforyou a răspuns:

Depinde de ce nu mai are incredere in tine. daca l-ai inselat, cred ca e destul de greu sa aiba incredere din nou in tine.

| Bubu_5492 a răspuns:

Prin felatie ai putea reusii.
ba ce gandire puteti avea unele angry

| newperson4him a răspuns:

Ce porcarie bai. Daca inainte de a face sex relatia voastra e instabila si nebazata pe incredere crede`ma ca nici dupa ce o veti face nu va deveni o relatie prea fericita.Increderea si respectul nu ti`l castigi prin sex. Sa presupunem ca faceti dar relatia voastra ramane la fel, el nu`si recapata increderea in tine si bla bla. Nu te vei simti ca o idioata ca i`ai daruit virginitatea ta unei persoana care nici macar nu are incredere in tine? Gndeste`te, raspunsul e la tinewinking.

| valy1233 a răspuns:

Da, asa ewinking

| 4ever_5725 a răspuns:

Da pentru ca ii dovedesti cal iubesti si ca tii cu adv la el asta depinde ce tip e bafta funda?

| Analya a răspuns:

Depinde de ce nu mai are incredere in tine. Eu zic sa nu te grabesti. Sa te gandesti bine bine daca el este persoana potrivita pentru a face pasul asta. Pentru ca apoi ai putea sa regreti.

Si inca ceva, increderea pierduta nu se mai recapata niciodata. tot timpul o sa aiba indoieli in ceea ce te priveste, asa ca...gandeste-te BINE

| angel4v3ryour a răspuns:

coolAi grija ce-ti doresti! Poi tocmai asta-i intr-o relatie increderea si respectul, si desigur iubirea, dar vad ca tu nu ai niciuna din aceste calitati!winking

| Deeaa a răspuns:

Fa sex ce mai stai doar daca asa ii castigi increderea