| vassy024 a întrebat:

Daca fac sex cu o fata si nu imi dau drumu in ea exista vr-o sansa sa ramana gravida?

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Sigur ca da. Sansa este intre 4 si 27%, in functie de perioada ciclului menstrual in care se gaseste fata.

| Nextone a răspuns:

Sanse exista mereu cand o faci neprotejat.E mai frumos fara protectie te inteleg dar in caz ca se intampla ceva nedorit nu se va merita sa te risti big grin

| mona a răspuns:

Sansele sunt minime

| DyNo a răspuns:

Cum sa nu-ti dai drumu in ea? Mai bine este sa o faci protejat.

| EUBMV89 a răspuns:

Da. Sunt sanse insa nu foarte mari, dar sunt. In timpul actului sexual barbatul elimina ca sa zic asa un lichid si in acel lichid este posibil sa existe si spermatozoizi, normal ca sunt mult mai putiini decat atunci cand ajunge la orgasm, dar este sufiient unul singur pentru a o lasa insarcinata.

| best78 a răspuns:

Cam 99 la suta sanse deoarece inainte de a-ti da drumul corpul mai elimina lichid care poate contine spermatozoizi. Daca unul scapa iar fata e la ovulatie rezulta un bebe.

| best78 a răspuns (pentru best78):

Folositi prezervativul

| sherkan a răspuns:

Da! nu te risca cu asa ceva! peste 3-4 luni ne intrebi despre avorturi!