| anonim_4396 a întrebat:

Daca fac sex oral unei fete virgine nu este nici un risc sa o lasă însărcinată, asa-i?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca totul se va reduce doar la cunilitie si nimic altceva, in mod absolut sigur NU se va putea forma o sarcina indiferent in ce moment al ciclului menstrual va avea loc respective activitate. Multa sanatate!

11 răspunsuri:
| XxBlueRosexX a răspuns:

In numele lui putsifer cum sa ramana insarcinata daca dai doar cu limba, acolo nu exista sperma...cauta si tu pe google si documanteazate sa stii ce ai de facut.

| Emilian65 a răspuns:

Da, asa este cum zici tu.

| cristimihailov a răspuns:

Nu ramane daca faci asta cand e la ciclu...

| GoldenZenith a răspuns:

Ejaculezi cumva prin limba? Daca nu, ești pe drumul sigur.

| HazelEyes77 a răspuns:

Sigur nu esti prea mic pentru activitati de genul...eu zic sa te mai documentezi nitel si apoi poti sa le pui si in practica. Vei stii sigur ca in felul asta o fata nu ramane gravida.

| AliGab a răspuns:

Ba da

| Victoria18 a răspuns:

Nu... Doamne... Vrei sa faci sex oral dar crezi ca copii se fac pe gura, Doamne, ce copii, asa ceva n-am pomenit, ai mai mult de 14?

| AliTheo18 a răspuns:

Sper ca faci baza cu intrebarea asta.

| Randomuser2000 a răspuns:

Scuipi sperma?

| aneemaryy a răspuns:

Aoleuuu...nu, cavitatea bucala NU este un organ de reproducere. Ia si te uita la sexul vs barza pe Youtube, te mai documentezi si tu...
Uite alt link util, iti va explica cum ai ajuns tu pe lume:
https://www.youtube.com/watch?v=_5OvgQW6FG4