| Ilegolas a întrebat:

Daca faci laba la 10 11 12ani mai poti avea copii mai tarziu

12 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nu, evident că nu!
Dacă faci prea multă mamuela, ești manuelist și nu te mai vrea nici o gagică și nu ai cu cine să faci copii!

| MMihai a răspuns:

Mi-ai scris și un mesaj, din care nu am priceput, mare lucru.
Oricum, am cam vârsta părinților tăi, așa că nu putem fi frați.
Se spune că bărbații, care se masturbează excesiv, la tinerețe, când să facă sex cu o femeie, în general, ejaculează prea repede și îi cam lasă femeile, fiind nemulțumite de ei, ca bărbați în pat.
Dar nu stă nimeni cu mitraliera, la tâmpla ta să te forțeze/ să te oblige să te masturbezi.
Ce înseamnă excesiv la modul real, nu am idee, că nu sunt medic specializat, în sexologie.

| Paula007 a răspuns:

Probabil ca da. dar stii care e partea cu adevarat dezastruoasa? vor fi la fel de inteligenti ca tine :-|

vai de Romania noastra laughing)

| Narcis2007 a răspuns:

Da

Răspuns utilizator avertizat
| Lollipopy a răspuns:

Da poti dar numai din laba...thinking

| Heys a răspuns:

Vad ca ai poza din Metin u faci laba cand te gandesti la fete sau cand vezi o samnacarolling on the floor Sa sti ca faci muschi la materialul carnos daca faci laba serios vorbesc da sa nu exagerezi.

| andrrei08 a răspuns:

Evident ca poti, nu te afecteaza cu nimichappy

| express11 a răspuns:

Nu,vei avea...ciini!

| roxydulkica a răspuns:

Da poti. Masturbarea este un mod de ati cunoaste si de ati intelege mai bine corpul si organismul.

| Andrei32133 a răspuns:

Nu rad si ati raspund sincer daca faci laba (masturbare) trebuie sa intre in vagin sperma si nu ai cum mai tarziu sa ai copii PS ca sa ai copii trebuie sa intra seprma in fund daca ai bagat-o in gura nu arenik deci stai linistiti si nu e speria

| Ilegolas explică:

Fratilor da fac de 2 ori pe saptamana