| Anduu12 a întrebat:

Fac laba de 2-3 ori pe saptamana rar de 3 e bine? Am 12 ani.Si explicati-mi si mie, am auzit ca daca faci laba cand esti mic nu mai poti face copii nu stiu ce.

12 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Poti avea probleme cu capul.Sa iti placa laba chiar si atunci cand esti cu o fata(femeie). Lasa-te de acest sport.Nu face bine.

| unknownn a răspuns:

Nu mai fa ca iti cade jos, pe bune!

| PrunaPătrată a răspuns:

Tu... ori esti nebun ori esti nebun! eu am 16 ani jumate si nu fac laba ca nehalitu, doamne asta e cea mai handicapata categorie, copchii prosti care au mai putin de 14 ani pun intrebari prostesti numai ca sa vada ce raspundem noii... lasate de TPU!

| Gaviota a răspuns:

Cauta si tu direct pe google. avantajele si dezavantajele.\masturbatrii/.

| Azµre a răspuns:

Riști să nu ți se mai scoale
Riști să ai parte de dezechilibru hormonal datorită vârstei fragede la care o practici
Riști să devii un onanist și să preferi frecatul puții decât o femeie.
Riști să devii un violator în serie datorită tulburărilor psihice de care o să ai parte.

| Nickname1890 a răspuns:

E perfect normal chiar mai rar decat multi altii! Stai linistit nu se intampla nimic!

| NoLiesJustLove a răspuns:

Uh la 12 ani n-ai alta treaba decat sa faci laba? bucurate de copilarie ai tot timpu sa faci chestia asta lasa prostiile

| Arikumo a răspuns:

Băi, e grav.
Dacă o ții tot așa, o să devii un no-lifer care ar da o partidă de sex pe "Manuela", cum a spus și Azµre.

| RawkFX a răspuns:

Nu vei patiti nimic dar ti se va stramba asa ca daca tot vrei sa mai faci fa cu ambele maini

| giugiulika13 a răspuns:

Nu-i adevarat! poti sa faci copii daca te masturbezi, nu mai crede pe prosti! si nu o sa iti zic ca bla bla esti prea mic si asa, ca si i-o faceam la varsta ta happy dar mai bine decat sa faci asta mai mereu, gaseste-ti o iubita de varsta ta, si nu stiu, iubiti-va! laughing ca simti acelasi lucru happy pup

| Alin_Vaduva_1994 a răspuns:

Nu-i mai spuneti prostii baiatului.Anduu12 poti sa faci dar sa nu devii dependent.Eu zic ar merge odata pe saptmana!
happy