| Pericoldeexplozie a întrebat:

E adevarat ca daca faci gimnastica /ballet poti sa te dezvirginezi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Total Gresit-Singura varianta ar fi sa cazi si sa iti intre ceva direct la corason laughing:-p.

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Ca sa te dezvirginezi trebuie sa faci sex deci nu te dezvirginezi, poti sa faci gimnastica si ballet. Poate se va rupe himenul dar tu tot virgina ramai pana la prima partida de sex. bafta

| JoeTPU a răspuns:

Normal ca nu laughing

| AnneღU a răspuns:

Cu siguranta nu! Nu stiu cat de informat/a esti, dar pentru a fi dezvirginata e nevoie de penetrare big grin

| AndreeaEma a răspuns:

Buna!
Nu, este doar un mit.
Te pup kiss

| Tibi1999 a răspuns:

Deci prin urmare se poate laughing dar accidental

| Yoanna15 a răspuns:

Daca faci gimnastica\ballet nu te dezvirginezi, doar ca nu o sa te doara prima data cand vei face dragoste cum le doar pe majoriatetea fetelor... :d

| dianaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Daca esti fata, da! Ti se poate rupe himenul si daca mergi pe bicicleta, dar asta mai putin probabil. Nu prea am auzit cazuri.