| teo77 a întrebat:

Daca faci sex cu o fata pentru prima data nu mai esti virgin?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, primul contact sexual te dezvirgineaza intotdeauna.

| darrio2007 a răspuns:

Asa este. Teoretic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietii de regula nu sunt virgini cand si-au inceput activitatea sexuala, si-au inceput-o asta e, la fete se poate dovedi concret la partea masculina nu.

| Ammizzu a răspuns:

Da, nu mai esti!

| fataciocolata a răspuns:

Nu mai esti!

| Marry87000 a răspuns:

Nu,te dezvirginezi daca faci sex timp de vreo 2-3 ani. confused Serios? Desigur, NUMAI ESTI VIRGIN. Acceapta soarta!

| gabril19 a răspuns:

Virginitatea la baieti nu se poate dovedi.modul in care faci dragoste te poate da de gol daca esti sau nu virgin.iti doresc cat mai multe experiente, care sa le faca pe fete sa spuna ca nu esti virgin.