| dedenusha a întrebat:

E mai bine sa o faci prima data cu un baiat virgin sau nu?

7 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

hee hee Si daca nu stiti nici unul, nici altul cum sa o faceti, va apucati de jucat bambilici?
Sau vrei sa ajungi ca tipa aia pe care au cusut-o doctorii o saptamana?

| yuli10 a răspuns:

Nu e mai bine.

| Seline a răspuns:

Prima data necesita multa atentie si experienta, ceea ce ii lipsesc baiatului virgin. E bine sa o faci cu cel pe care il iubesti si care te iubeste la randul lui.

| daniDeeDee a răspuns:

Ehh...
nu prea-i bine.big grin nu stiu ce sa zic. crede-ma: nu-i nici bine cu o fata virgina laughing asa ca...

| Andreeagen a răspuns:

Nu. E mult mai bine daca unul dintre parteneri are experieta asa il poate indruma pe celalalt.
Insa daca barbatul pe care il iubesti este virgin si vreti sa va incepeti amandoi viata sexuala asta este documentati'va ca sa va descurcati mai binehappy

| caramel_4836 a răspuns:

Buna. Sa fim realisti, suntem in sec. 21, gasim raspunsuri la aproape toate intrebarile.Trebuie sa fii prea fraier sa nu te poti descurca deloc chiar daca esti virgin.Lucrurile astea vin de la sine, nu e nevoie de experienta.Sunt care au multa `experienta` si crezi ca se descurca mai bine? Eu cred ca e foarte tare atunci cand sunt ambii virgini, e un sentiment aparte, care nu se uita, insa nu asta conteaza cel mai mult, daca e sau nu virgin. Bye.

| caramel_4836 a răspuns:

Dani, daca nu ai avut tu parte de una buna si priceputa, asta nu inseamna ca nu e bine.