| Gabitaancutaelena a întrebat:

Daca faci sex cu prezervativ pentru prima data ramai insarcinata?

8 răspunsuri:
| ania a răspuns:

1% sanse ca si cand la fel ca si cand faci neprima data, fireste daca prezervativul nu se sparge.Fiul nostru cel mai mic de 3 ani e de la riscul de 1 %.

| Violleta2022 a răspuns:

Cu prezervativ NU ramai niciodata insarcinata!

| felixf a răspuns (pentru Violleta2022):

Gresit raspuns, daca faci cu prezervati si acela se rupe in interior fara sa simti poti ramane insarcinata.

| Violleta2022 a răspuns (pentru felixf):

In cazul asta nu este greseala prezervativului ci a barbatului care nu cumpara ce trebuie. Fiindca numai un prezervativ larg s(prea mare pentru cucul lui) poate sa casa de pe cuc in vaginul fete sau sa se rupa.
Deci nu-i vina prezervativului, ci a prostului care cumpara ce nu trebuie.

| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| Wr3nch a răspuns:

Nu.

Răspuns utilizator avertizat
| Mariaa005 a răspuns:

Daca se sparge/e deteriorat si esti in perioada fertila a lunii, daca totul a mers bine nu ai de ce sa iti faci griji )