| anonim_4396 a întrebat:

Daca esti virgina si pentru prima data o faci fara prezervativ poti sa ramai insarcinata?

15 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da, daca esti in perioada fertila sau aproape de ea (primul act sexual poate declansa o ovulatie spontana).

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

DA! foarte riscant! Dar de ce sa o faci fara prezervativ?! Iarasi numai la sarcina va ganditi, si la boli nu?! Treziti-va! Protejati-va!

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Sigur ca poti, foloseste prezervativul asa vei fi scutita de griji (sarcina, boli)

| viatadecacatt a răspuns:

@luchass mi-a amintit de o intrebare interesanta de pe aicirolling on the floor
Poti sa ramai mai bine foloseste prezervativwinking

| St!L a răspuns:

Da poate sa ramana insarcinata!hee hee

| lore_lollipop a răspuns:

Da, poti sa ramai insarcinata, fara niciun dubiu.Protejeaza-te! Nu il cunosti asa de bine incat sa fi 100% sigura ca nu are vreo boala.Sexul fara prezervativ se practica doar in relatiile lungi si serioase, bazate pe incredere reciproca.In cazul in care ramai insarcinata te poti baza pe partener ca te ajuta si ca nu sa te lasa balta

| mikutza a răspuns:

Daaaa...si inca cum

| msgirl a răspuns:

Da

| adrian777 a răspuns:

Da, poti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da poti ramane insarcinata, pentru ca in momentul in care ai inceput activitatea sexuala nu mai esti virgina, logic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Bineînțeles că poți rămâne însărcinată de la primul contact chiar dacă ești virgină.
Citește aici mai mult: www.seximus.ro
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde. Dacă te dezvirginezi cu periuța de dinți, nu rămâi gravidă.

| Sophia1989 a răspuns:

Da poti in orice moment sa ramai daca nu folosesti o metoda de contraceptie...ai grija...

| alex_2439 a răspuns:

Bine inteles