| idk3869 a întrebat:

Daca faci sexting cu o alta fata pe care nu o cunosti (omegle de exemplu) se pune ca inselat?

7 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă vorbești o singură dată cu acea persoană eu zic că nu, nici ok nu mi se pare da n-aș duce așa departe să zic că e înșelat, e ca și cum te-ai uita la videochat

| Floridori a răspuns:

Din punctul meu de vedere, DA.Desigur ca opiniile vor fi impartite.Inselatul nu este doar fizic.Acum depinde de perspectiva fiecaruia.

| NotNamed a răspuns:

Daca iubita ta se afișează goală si se joaca cu organele ei genitale pe skype cu un prieten de.al ei, consideri ca te.a inselat?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| Glenky a răspuns:

Clar ca da

| Savu4iosif a răspuns:

Normal ca se pune ca inselat, cand esti cu o persoana trebuie sa fi doar cu ea nu cu altcineva si punct!

| mmmmmattta69 a răspuns:

Lasa laba, du-te la curve