| Sisjjssjjsjs a întrebat:

Salut. Fostul meu obișnuia să meargă pe Omegle și să primească conturi de snap sau Instagram de la alte fete cu care împărțeau nud-uri. În final ne-am despărțit din alte motive, dar m-am gândit, s-ar pune asta ca înșelat?

16 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cand esti intr o relatie nu faci asa ceva, nu cred ca nu te insela real

| dullcat a răspuns:

Buna.Din moment ce v-ati despartit deja, ce sens are sa mai analizezi trecutul? Eu consider ca nu face bine nimanui.Pastreaza-ti energia emotionala pentru lucruri mai utile.

| ywar a răspuns:

Daca te insotesti la drum in viata cu astfel de oameni, asta spune foarte multe despre tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. O forma de înșelat mai soft.

| Miruna333 a răspuns:

Normal, te insela. Inselatul nu se face doar fizic.

| RoxanaIoana108 a răspuns:

Dacă el accepta acest lucru, clar se catalogheaza ca inselat.
Nu e normal ca intr-o relație fiind, sa stai si pe omegle si sa faci si schimb de poze nud cu alte fete.

Asta e comportament de baiețandru, nu de om matur, deci nu trebuia sa iti bati prea tare capul cu el.

| Lrs2015 a răspuns:

Nu, se pune ca handicap. Sa ai sex de calitate si cand vrei si sa mai cauti labareala pe langa inseamna handicap. Laba e f slaba ca senzatii fata de sex. Incomparabil. Deci sa fii dependent de ceva ce nu e prea placut e handicap.

| doctorandus a răspuns (pentru Lrs2015):

Citat din Coon și Mitterer: „Aproximativ 70 de procente din femeile și bărbații căsătoriți se masturbează cel puțin ocazional."

^ Coon, Dennis; Mitterer, John O. (1 ianuarie 2014). Psychology: Modules for Active Learning. Cengage Learning. p. 406. ISBN 978-1-305-16173-3. "Approximately 70 percent of married women and men masturbate at least occasionally."
^ Coon, Dennis; Mitterer, John O.; Martini, Tanya S. (5 decembrie 2016). Psychology: Modules for Active Learning. Cengage Learning. p. 407. ISBN 978-1-337-51708-9.
^ Coon, Dennis; Mitterer, John O.; Martini, Tanya S. (2021). Introduction to Psychology: Gateways to Mind and Behavior (ed. 16). Cengage Learning. p. 360. ISBN 978-0-357-37149-7. Accesat în 5 martie 2022.

| Lrs2015 a răspuns (pentru doctorandus):

Nu vad rostul! Nu cred!

| doctorandus a răspuns (pentru Lrs2015):

Realitatea e cu totul altfel decat in cartile pentru copii si adolescenti de la biserica ta.

| Lrs2015 a răspuns (pentru doctorandus):

laughing ce aroganta scarboasa si jegoasa din partea ta
E clar ce viata implinita aia alaturi de partenera ta daca mai ai nevoie saptamanal si de laba.

| doctorandus a răspuns (pentru Lrs2015):

Serios?

In epoca noastra cunoastere=epistemologie. Realitatea o cunoastem prin cercetare stiintiifca, nu prin aruncatul cu parerea.

Ti-am citat un profesor universitar dupa manualele caruia au invatat peste doua milioane de studenti.

| Lrs2015 a răspuns (pentru doctorandus):

Pot si eu sa i platesc pe Fantomaticii SRL sa mi faca un studiu care sa demonstreze ca femeile isi pierd virginitatea in jurul varstei de 30

| doctorandus a răspuns (pentru Lrs2015):

Suferi de paranoia.

| Michele7 a răspuns:

Normal că te-a înșelat! În locul tău nu m-aș întoarce înapoi (dacă o să fie cazul). Dacă împarte cu alte fete virtual poze nud, cu siguranță ți-a fost infidel și în viața reală.