| Anonim_6928 a întrebat:

Daca faci sfoara te dezvirginezi?! raised eyebrows

Asa am auzit de la unele fete...

16 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Dezvirginarea se face in primul rand la nivel moral, prin urmare esti virgin/a pana la primul act intim cu o persoana.Fizic vorbind, himenul se poate rupe de la accidente mecanice, prin introducerea unor obiecte cu diametrul mai mare in vagin, cum la fel de bine te poti naste fara el.De la sfoara, nu cred, la urma urmei, nu se rupe asa usor, e o membrana elastica, totusi. Oricum, virginitatea e mai mult decat un himen.

| AnonimA a răspuns:

Buna pai nu cred adica trebuie sa se rupa himenul si nu cre dk se rupe cand faci sfoara

| Narfundo a răspuns:

Gandeste-te la sportive. Tu ce crezi ca fetele sunt facute din guma>?

| tarziu a răspuns:

Depinde ce/cine este sub tine cand te lasi in sfoara!

| Zumbalaarebeca a răspuns:

laughing nuuu in nici un caz este o minciuna ca se te dezvirginezi trebuie ca himenul sa fie rupt si asta se intampla doar prin penetrare.ca sa intelegi mai bine nu poti sa te dezvirginezi nici cu tamponul o. b cum am mai auzit sau cu degetul.doar daca introduci obiecte mai lungi decat un deget vibratoare, spray, etc sau contact sexual.pa-pa

| RobertClaudiu a răspuns:

Nu in nici un caz zile lu alea:
-Cas proaste rau

| Christina a răspuns:

Nu, stai linistita happy

| Bianca_2742 a răspuns:

Am auzito si pe asta.Ba te dezvirginezi doar daca iai intra acolo atat.Auzi daca faci sfoararolling on the floor

| Dorinel a răspuns:

Daca faci tractiuni cu limba faci basici?

| ioana_6047 a răspuns:

Off dasad...dar i-o poti da lu mamaita sa lege via cu ea laughing apoi

| God_1675 a răspuns:

Hell yea... iar daca stai ciuci o sa fi din nou virginica

| LycOS a răspuns:

Nu, doamnelaughing

| Geronimo9234341 a răspuns:

Lol uitati-va ce intrebari mai are si trageti concluzia... laughing

| reason_2995 a răspuns:

Eu spac spagatu si tot virgina is tongue

| reason_2995 a răspuns:

Eu fac pardon tongue

| maTeimpungMa a răspuns:

Daca iti baga sfoara... Da...