| Angelamultiprobleme a întrebat:

Te dezvirginezi de la degetica? (fete)

11 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Te dezvirginezi la primul contact sexual (cu o persoană).

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Daca "degetica" are cam 20 de cm, da.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, este posibil să te dezvirginezi singură DACĂ introduci degetul/degetele ( sau alte obiecte ) în vagin!

Când te masturbezi NU se introduce degetul/degetele ( sau alte obiecte ) în vagin deoarece se poate RUPE membrana himenală!

Toate cele bune.

| pisisexy20 a răspuns (pentru bursuc001):

Ba nu, nu ai cum, altceva inseamna dezvirginizare.voi chiar nu stiti ce inseamna.

| bursuc001 a răspuns (pentru pisisexy20):

Bună!

Utilizatoarea se referea la riscul de a se rupe himenul prin introducerea degetelor în vagin, în timpul masturbării.

Nu discutăm dpdv al DEX-ului!
Din acel punct de vedere, prin masturbare, îşi păstrează "virginitatea".

Dar, din moment ce şi-a RUPT himenul prin masturbare ( introducând degetul/degetele în vagin ), sunt CURIOS cum va mai reuşi să-i explice primului iubit că ea ( de fapt ) este virgină!
Oare cine o s-o mai creadă?

O noapte frumoasă.

Răspuns utilizator avertizat
| CrissIoana a răspuns:

Daca ai degetul gigant, da.
Glumeam, nu cred ca se poate.

| InaMada a răspuns:

Nu.

| uncovrig a răspuns:

Salut! Cine vrea sa faca niste banuti va ofer cateva site-uri prin care dai click pe niste reclame si faci bani, nu ai sa faci bani din prima zi, dar daca intri in fiecare zi strangi o suma frumusica, ca sa castigi mai multi bani trebuie sa ai referrali, pe ei ii cumperi tot cu bani si la fiecare click dat de ei pe o reclama vei primi de 5 ori valoarea pe o reclama vazuta de tine. Intrati pe linkurile de mai jos, copiati-le si inregistrati-va:
http://goo.gl/FaH4J (neobux)
http://goo.gl/P9JgQ (nerdbux)
http://goo.gl/y4ow6 (paidviewpoint)
http://www.clixsense.com/? 5505210
P.S: toate platesc, daca aveti probleme sau nu intelegeti ceva dati-mi un mesaj

| pisisexy20 a răspuns:

Nu ai cum, va rog frumos, judecati cand puneti o intrebare.