| Balonashee a întrebat:

Deci de mult timp sunt curioasa. Daca faci sfoara, spagatu la perfectie te dezvirginezilaughing)? funda sunt curioasarolling on the floor

Răspuns Câştigător
| princess_9789 a răspuns:

Inseamna ca gimnastele se dezvirgineaza de la 4, 5, 6, ani.Nu cred. E o prostie.Bine am auzit si de astfel de cazuri, numai ca fetele purtau tanga sau ceva de genul.Altele pe bicicleta.Depinde si de staarea himenului cred.
happy
oricum
...suna amuzantlaughing)
vrei sa stii daca e bine sau nu sa faci spagatu?laughing
eu ma chinui sa il fac de ceva timplaughing))

10 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Da, daca e vreo poola erecta pe podea. rolling on the floor

| foxi a răspuns:

Poti minti un fraier in acest mod!

| EuCuTine a răspuns:

Eu am o prietena care a facut sfoara si sa dezvirginat.Depinde de fata si de cum este himenul ei tongue

Răspuns utilizator avertizat
| AlexT94 a răspuns:

Depinde deasupra carui obiect faci spagatul laughing)

Nu, nu e posibil.

| ZippyCata a răspuns:

Nu laughing adica cunosc fete care fac spagatu la perfectie si sfoara. si inca sunt virgine tongue

| AmericanHistoryX a răspuns:

rolling on the floor maxim!
maxim am zis!
deci nu ai cum, fiziologic
himenul e o membrana care inchide vaginul si nu-l inchide de totdeci ii "rup, gaurit" deja laughing
himenul nu are nici o legatura cu muschii care se relaxeaza respectiv contracta si crede-ma e o miscare foarte complexa deoarece lucreaza o groaza de muschi, insa care nu include himenul
daca faci spagatu' si ai impresia ca te rupi in 2, in nici un caz nu ti se rupe pasarica stai linistita, ci doar vreun ligament sau muschi, dar cu antrenament vei reusi, deoarece muschii sunt elastici dupa un timp de exercitu, o sa faci spagatu de placere
ceao

| Arekusu a răspuns:

Vezi ca e posibil sa ramai si insarcinata. =\

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil