| anonim_4396 a întrebat:

Daca faci testul de sarcina la 6 saptamani dupa contactul sexual poate iesi gresit ? A iesit negativ, mai pot fi sanse sa fi insarcinata?(plus pastila de adoua zi luata dupa contact)

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

De ce nu faci o ecografie abdominala,daca ai indoieli?
E cel mai simplu mod sa te linistesti, desi cu pastila de a doua zi si test de sarcina negativ, greu de crezut ca ai putea fi insarcinata...

Răspuns utilizator avertizat
| sierjuu a răspuns:

Nu suntem in masura sa comentam chestii de genul acesta. Pentru siguranta ta consulta un ginecolog.

| dreamgirl94 a răspuns:

De obicei se face la 3 saptamana.dar la 6 e imposibil sa fie gresit
apropo pastila de a doua zi functioneaza mereu.nu-ti mai fa atatea griji.
felicitariwinking

| LittleRed a răspuns:

Nu ai cum sa fii insarcinata, mai ales daca ai luat si pastila. Stai calma!oh go on