| cinenuvedenustie a întrebat:

Daca femeile ar pune mai putine intrebari, barbatii ar minti mai putin?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Barbati asa sunt prin natura lor, facuti sa minta. Dc intrebi ceva iti raspunde printr-o alta intrebare sau si mai rau de atat interpreteaza altceva. E logic sa pui intrebari si de multe ori noi, femeile ne multumim cu asa zisele raspunsuri.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca femeile pun intrebari atunci de ce n-au curaj sa faca primul pas daca le place de un tip si asteapta mura-n gura? Putine au curaj sa faca asta dar sunt tipi care s-au saturat sa le bage in seama si ele sa taca. Barbatii ar minti la fel si probabil le-ar spune sa ii lasa impace ca le face capul calendar.

| mona a răspuns:

Cu siguranta

| Analytical a răspuns:

Daca barbatii ar putea fi sinceri ar mai pune intrebari femeile?

| cinenuvedenustie explică (pentru Analytical):

Femeile pun mereu intrebari! Chiar si la o intrebare tot printr-o intrebare iti raspunde. Daca barbatii ar fi sinceri, imediata intrebare a femeii ar fi: ESTI SINCER? happy

| Analytical a răspuns (pentru cinenuvedenustie):

N-ai inteles intrebarea mea. de ce sa minti atunci cand iubesti? poti pune intrebari sincere si sa ti se raspunda sincer. de sa nu fim puri fata de umanitate?

| cinenuvedenustie explică (pentru Analytical):

Hai sa vedem ce raspunsuri vom gasi la intrebarea ta! O voi posta eu(de ce sa minti cand iubesti?) pentru ca nici eu nu inteleg cu poate fi posibil acest fenomen! happy

| DNSK a răspuns:

Da! sau deloc!