| darkelf45 a întrebat:

DAca fetelor le place PxxA baietilor ce le place de la fete?

7 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Inteligenta si sarmul lor, asta le place.happy
Intrebari penibile ce pui, vai de viata mea. Uite de asta nu pot dormi eu noaptea, nu mai pot pentru ca nu stiu ce ii place populatiei masculine hetero.la femei. Oamenii sunt entitati individuale, nu-i baga pe toti in aceeasi oala si nu generaliza aiurea.

| GyeBaek a răspuns:

CE intrebare stupida

| Miauti a răspuns:

Lasati mai ca e si el o zana neagra laughing si nu stie cu ce se mananca chestiile vietii.

| Acvila a răspuns:

Tu n-o sa ai parte de **** nici pe taramul celalalt... Ce intrebari existentiale dom'le...|happy

| lOllipOp a răspuns:

Mata iti place?smugsmug

| kllass a răspuns:

Prostu' comunitatii. daca la 12 ani intrebi asta.nu meriti un raspuns pertinent. nu de alta da, esti handicapat.Ai o scuza :cei 12 ani.Si pentru inteligenta ta, debordanta fetelor nu le place. ce spui tu acolo ...decit dupa ce prin atitudinea, prin gesturile si prin comportamentul tau le induci o stare pe care tu o consideri:le place...

| Диана a răspuns:

Macaroanele.