| anonim_4396 a întrebat:

Daca folosesti un O. B. de 4 picaturi te poti dezvirgina?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu se folosesc tampoane interne dacă ești virgină.
Cum poți introduce și scoate fără să nu te deflorezi?
Folosește pe cele externe.
Pa, pa.

| ascovit a răspuns:

Poi domnsoara, te poti dezvirgina facand SEX cu un BAIAT. Nu conteaza ca e anal vaginal sau oral.Din punct de vedere practic...aleluia. Dar daca ti se rupe himenul inainte nu imi esti din punct de vedere teoretic, ceea ce mie nu mi se pare corect, adica sunt unele sporturi prin care se rupe himenul...

Oricum, ca sa ma rezum l; a intrebarea ta, NU

| elninoema a răspuns:

Sunt doua canale diferite, unul unde intra OB si celalalt unde intra penisul big grin mi-a zis o prietena

| akiki a răspuns (pentru elninoema):

Ce vrei sa spui cu asta? eu una nu am inteles. deci te poti dezvirgina sau nu folosind OB?

| elninoema a răspuns (pentru akiki):

Nu,canalul pe care intra ob-ul nu are niic o legatura cu canalul pe care intra penisul.SUnt doua chestii diferite, si fi linistita nu te poti dezvirgina

| elninoema a răspuns (pentru elninoema):

Ob-ul nu are dimensiunea ...ca sa ajunga pana unde intra ce intra

| rox13yy a răspuns (pentru elninoema):

Elninoema cine te-a invatat,te-a invatat gresit.e acelasi canal, unde intra penisul intra si ob-ul. daca esti virgina nu e recomandat sa folosesti aceste ob-uri, pentru ca la fel cum a sp si Legiuitoarea te deflorezi.
iar daca prietena ta ti-a spus ca penisul intra in alta parte decat ob-ul inseamna ca s-a referit la fund.sau poate nu stie nici ea bine si te invata si pe tine gresit.

| Iuliaaaaa a răspuns:

In mod normal nu te dezvirginezi dar mai bine nu mai folosi pentru ca nu sunt chiar atat de ''sanatoase''...
Ce prostie ai putut sa spui elninoema :O rolling on the floor))
Daca ar fi 2 canale cum mai ramai insarcinata? oh doamne...laughing)