| mefree2fly a întrebat:

Daca folosesti OB te poti dezvirgina?

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Virginitatea o pierzi după primul contact sexual. Deci chiar dacă îţi rupi himenul accidental (deşi cu un O.B. e foarte puţin probabil), tot virgină ai să rămâi, cum am mai spus, până la primul contact sexual.
Numai bine!

7 răspunsuri:
| BeHappyForMe a răspuns:

Da daca nu folosesti ob mici ca sunt pe marimi daca folosesti mici totul e ok daca folosesti normale exista un risc sa te dezvirginezi din greseala.

| bianca9422 a răspuns:

Daca folosesti ob mini nu!

| Piㄨㄨy a răspuns:

Da! Insa doar daca il introduci gresit!:*

| HD_9182 a răspuns:

Nu! Chiar daca sunt baiat pot sa-ti raspund la intrebare.
Pentruca OB-ul este mic si subtire, nu are cum sa te dezvirgineze si ca o paranteza ''largimea vaginului este de ~grosimea unui creion'' scuze pentru acest raspuns, dar a fost nevoie ca sa intelegi.

| mamasita00 a răspuns:

Da. Dar am vazut ca au aparut acum si unele speciale pentru virgine.

| tequillaXd a răspuns:

Deci ob nu dezvitgineaza...foarte clar si simplu
si ca sa fi tu mai sigura - exista ob speciale pentru virgine(intreaba in farmacii sau in marketuri)
oricum nu e recomandat sa folosesti ob, au o gramada de contraindicatii daca le pot spune asa! mai bine te lipsesti, cateva zile si folosesti traditionalele ansorbante!

| madasuk a răspuns:

Dabig grin