| nebunatik94 a întrebat:

Daca fostul meu iubit ma intreaba daca il mai iubesc, ce ar trebui sa ii raspund pentru a-l pune pe ganduri si pentru a fii gelos?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Oh!
Daca-i asa te rog serveste-i cel mai inghetat "NU" de care esti capabila,scoate-l din viata ta fara sa-i mai lasi vreo portita sa reintre si vezi-ti de viata ta.
Nu ai nici un motiv sa te joci cu el,doar faptul ca te cauta si pune asemenea intrebari ar trebui sa te lamureasca ca regreta ceva din tot ce ti-a facut.
Uita-l,te rog,baieti buni sunt atat de multi si atat de singuri! Nimeni nu e unic si fiecare e unic in felul lui,ai rabdare si vei gasi un baiat bun care sa te respecte si sa te iubeasca!
Incepe prin a te respecta tu pe tine, in primul rand, si alunga tot ce e rau si urat in viata ta, lasa trecutul acolo unde e, in trecut!
Si ai grija de tine!

15 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nici "da",nici "nu", ci "poate"!
Dar nu stiu de ce ti-ar face placere sa-l chinui, razbunarea si rautatea ti se intorc, ce dai, primesti inapoi, e un echilibru al firii....ai grija!

| nebunatik94 explică (pentru greece12):

El a fost la inchisoare si eu l-am ajutat permanent moral si financiar..si cand s-a eliberat mi-a dat cu piciorul pentru alta, de etnie rroma si m-a jignit m-a amenintat..si acum ma suna sa ne intalnim. mai mult ca sigur banuiesc ca e o capcana pentru a imi face cine stie ce.

| nebunatik94 explică (pentru greece12):

Da dar eu sunt singura si vreau ca si el sa fie singur pentru ca nu merita sa fie fericit pentru tot ce mi-a facut.

| greece12 a răspuns (pentru nebunatik94):

Nu-l pedepsi tu, lasa sa-l rasplateasca viata dupa cum merita...happy

| nebunatik94 explică (pentru greece12):

Ai dreptate sa nu il pedepsesc eu dar sincer nu vreau sa fie el fericit cu alta si eu sa fiu singura dupa cat rau mi-a facut el si eu i-am facut atata bine

| greece12 a răspuns (pentru nebunatik94):

Oh!
Daca-i asa te rog serveste-i cel mai inghetat "NU" de care esti capabila,scoate-l din viata ta fara sa-i mai lasi vreo portita sa reintre si vezi-ti de viata ta.
Nu ai nici un motiv sa te joci cu el,doar faptul ca te cauta si pune asemenea intrebari ar trebui sa te lamureasca ca regreta ceva din tot ce ti-a facut.
Uita-l,te rog,baieti buni sunt atat de multi si atat de singuri! Nimeni nu e unic si fiecare e unic in felul lui,ai rabdare si vei gasi un baiat bun care sa te respecte si sa te iubeasca!
Incepe prin a te respecta tu pe tine, in primul rand, si alunga tot ce e rau si urat in viata ta, lasa trecutul acolo unde e, in trecut!
Si ai grija de tine!

| mrjohanys a răspuns:

:-D

| ionutzz2590 a răspuns:

Daca vrei sa il faci gelos dar nu stiu de vrei asta intalnestete cu el dar stai foarte putin si spune-i ca ai treaba cand te intreaba daca il iubesti sa-i spui ca da dar asa ca cum nu ai fi sigura si sa umbli cu baieti nu neaparat sa iesi cu ei sa discuti o sa-l faci gelos happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se vede ca inca il mai iubesti! Fii sincera si spune-i asta. Nu risca sa il faci gelos, il poti pierdewinking!

| Fulbaster a răspuns:

Daca si tu il iubesti, inca, inseamna ca trebuie sa va impacati!

| UnCorpSanatos a răspuns:

Ca nu il mai iubesti iar daca el o sa continue sa te caute o sa poata fi din doua motive ori sa tineti relatia aprinsa doar ca sa faceti sex, ori chiar te mai iubeste, in celalalt caz in care nu te mai cauta logica e mai simpla.

| nebunatik94 explică (pentru UnCorpSanatos):

Da pentru el conteazasexul cred decat p relatie stabila

| vnvrgvskjdv a răspuns:

Hm ceva de genul...''hm tu ce zici? ia gandeste-te un pic si zi-mi ce crezi...''

| DV a răspuns:

Nu-i raspunde, dar fa-i de inteles ca nu si ca ai pe altcineva...

Răspuns utilizator avertizat