| Chrisstine a întrebat:

Fostul meu prieten mi-a spus ca vrea sa ne impacam (dupa 5 luni de cand suntem despartiti), ca inca tine la mine desi cand ne-am despartit se purta foarte urat cu mine cand plangeam, acum spune ca s-a schimbat foarte mult ca nu se va mai comporta asa. voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Să nu-și fi luat vreo țeapă de la aia pe care a avut-o în astea 5 luni, și acum să aibă nevoie de tine să-l consolezi...
Nu?
Și vezi să nu înceapă cu întrebări din-alea, despre ce-ai făcut tu între timp, și cu cine, și alte chestii de genul ăsta.
Ca să te aducă iar la faza cu plânsul, și deci să nu ai un deja-vu.
Deja m-a luat pe mine capul, cât de fraieri suntem unii din noi. După ce scuipăm ne băgâm să lingem...
Tu chiar ai nevoie de un d-ăsta care nu știe ce vrea?
Nu poți mai mult?

3 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Dacă tu crezi că s-a schimbat, atunci împacă'te cu el. Nu ai nimic de pierdut, mai ales că dacă începe să se comporte iar urât poţi renunţa oricând la relaţie.
Succes!

| Liviucu a răspuns:

Intotdeauna, dar intotdeauna sa dai o a doua sansa unui baiat care in trecut te-a respectat si nu te-a batut, nu a fost golan sau betiv. Daca nimic din toate acestea el nu le-a avut in lista de defecte, atunci iubeste-l din nou si incearca de data asta sa-i ceri sa dea totul pentru tine, pentru voi. happy

Iubiti-va mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DAca mai simti ceva pentu el poti incerca dar nu ezita sa renunti la primul semn ca a revenit la vechiul comportament.