| Gusticel a întrebat:

Daca Gigel ii da Anei 5 lei pentru o poza nud cu ea, cine pe cine a fraierit?
Gigel a fraierit-o pe Ana obtinand poza cu ea, sau Ana pe Gigel ca i-a luat niste bani?

Ia sa va vad, ce parere aveti

Răspuns Câştigător
| Drimmero a răspuns:

Trebuie sa fii ultimul disperat, ultimul papagal incat sa dai bani pentru niste nuduri si sa fii limba dupa asa ceva. Trebuie sa fii de speta de cel mai coborat nivel ca femeie sa te pretezi la asa ceva, mai ales ca esti apta de munca, dar daca iti place curvaraseala nu am cuvinte deloc de lauda despre d-astea. Pai daca ai ajuns sa te pretezi la d-astea esti deja obiect. Amandoi sunt la fel de fraieriti, una ca e obiect, iar celalalt ca e disperat, nu sunt in stare de mai mult de atat. Am ajuns sa am mare respect pentru femei doar pentru banalul lucru ca ele muncesc cinstit si au demnitate, cred ca de fapt asta e cel mai important lucru cand e vorba de voi, cat despre l4b4gii, astia-s prea multi.

1 răspuns:
| DonEduardo a răspuns:

Nu a fraierit nimeni pe nimeni. Doar au facut bussiness.