| XxThoumaxXAndyXx a întrebat:

Ce parere aveti despre poza mea?

Răspuns Câştigător
| SimonaNicoletaღ a răspuns:

Drept sa-ti spun, nu prea ma impresioneaza...
Dar daca tie iti place it's OK!@!

26 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e deloc interesanta.

| SabbyNightShadow a răspuns:

E super!♥♥♥o adoooooooooor!

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru SabbyNightShadow):

Serios? Hai ma Zoey ca e prea pe fata, fundele astea!
Aolo!

| SabbyNightShadow a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Serioshappy imi placehappy sunt goth deci imi place sunt pro si total cu chestile gothhappy iar poza ta era gothwinking hehe^_^

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru SabbyNightShadow):

Asta stiu si eu, dar...oh go on
Numai zic nimic.

| SabbyNightShadow a răspuns (pentru SimonaNicoletaღ):

Pai?sad te-ai supy pe mine?

| Rockart a răspuns (pentru SabbyNightShadow):

Eşti goth, auzi... rolling on the floor măi copii, băgaţi-vă minţiile-n cap.

| SimonaNicoletaღ a răspuns (pentru SabbyNightShadow):

Nu,nu am cum sa ma supar pe o persoana pe care nu o cunosc.

| SabbyNightShadow a răspuns (pentru Rockart):

Ma cunosti cumva?laughing) nu cred decilaughing) si da sunt o sa iti demonstrez! iar mintile mele sunt unde trebuie!

| Rockart a răspuns (pentru SabbyNightShadow):

Trebuie să te cunosc ca să-mi dau seama că eşti o mucoasă până în maxim 14 ani care nu face diferenţa între emo şi goth?

| SabbyNightShadow a răspuns (pentru Rockart):

laughing lol! u esti mucos si emo inseamna sa vrei sa te omori si chestii din astea iar goth inseamna ca te imbraci stil emo dar nu vr sa te omori ca nu esti prost/proastalaughing

| SabbyNightShadow a răspuns (pentru Rockart):

Si ce te intere ce varsta am? eiii? lasa-ma in pace!

| Rockart a răspuns (pentru SabbyNightShadow):

Da, după cum spuneam nu faci diferenţa între goth şi emo. Şi evident că nu poţi face diferenţa între ele când habar nu ai ce înseamnă una şi alta. Pune mâna şi mai citeşte apoi fă afirmaţii de genul.
Baftă!

| SabbyNightShadow a răspuns (pentru Rockart):

Doamneee! Asculta-ma bine! De obicei cei emo sunt cei ce nu neaparat ca se taie dar gandesc ca unu se imbraca gen scene, majoritatea da se taie, au ganduri sinucigase, sunt depresivi cam asta inseamna.
Goth sunt cei ce nu neaparat ca se imbraca in negru dar culoarea reprezentativa este negru a fi goth inseamna a vedea in lucrurile intunecate si oribile ceva frumos a vedea in orice oricat de oribil ar fi ceva frumos. Ehhh? Cn nu stie ce e emo si ce e goth acum? ha! apropo nu am chef sa ma cert cu tine! deci inceteaza sa ma faci copil sau sa imi sp ca nu stiu cv si o sa fie okhappyde acord?

| Rockart a răspuns (pentru SabbyNightShadow):

Emo, draga mea, vine de la emotiv. Copiii emotivi sunt se simt respinşi de societate, de aceea încearcă să iasă în evidenţă prin stilul stupid şi de prost gust, frezele acelea şi comportament de genul *vai mă sinucid*. Nu vei întâlni în România emo autentici. *Emo* la noi înseamnă o modă. Una foarte stupidă.
Cât despre moda asta, goth, da, într-un fel ai dreptate. Haine negre şi morbiditate. Dar ai uitat de *erotismul* ce se găseşte într-o ţinută goth. Care nu cred că există în ţinutele tale, deoarece eşti doar un copil.

Citez: *majoritatea subculturilor sferei Dark sunt revoltați de subcultura Emo, considerând-o "superficială", "ridicolă" și "defăimătoare".*

Să-l compari pe emolarul ăla gay din Black Veil Brides cu un gother e o tâmpenie. Dacă te îmbraci în negru nu înseamnă NEAPĂRAT că eşti gother. Eu sunt obsedată de negru de ani buni. Dar asta nu înseamnă că sunt goth.

Iar din răspunsurile şi întrebările tale de până acum nu reierse că ai avea o gândire prea morbidă. Nu te chinui să pari ceva ce nu eşti de dragul modei. Dacă ai un nickname care conţine *goth* nu înseamnă că şi eşti.
Cum să încetez să te fac copil când tu asta eşti?
Şi nu mă cert cu tine.
Baftă!

| SabbyNightShadow a răspuns (pentru Rockart):

Pentru ca sunt dragita cu multi nu inseamna ca nu sunt gothhappy si apropo eu nu sunt obsedata de chesti morbide dar de ex ador lucrurile paranormalehappyaproape in fiecare noapte visez cu fata din The Gruge happy si nu, nu sunt un copil!

| Rockart a răspuns (pentru SabbyNightShadow):

Cum spui tu...

| Love_Magdi_1994 a răspuns (pentru Rockart):

Tu vezi cum vorbesti de Andy ca poate vrei sa-ti rup puful din cap si daca vrei sa stii nu-i emo sau gay.Si daca Crystallgoth spune ca ii place moda goth las-o sa spuna ce vrea care-i problema ta

| Rockart a răspuns (pentru Love_Magdi_1994):

Oh, mi-e frică. Eu zic să-ţi vezi de treabă şi să nu te bagi în certurile altora.

| madyddd a răspuns:

thinking nu imi inspira nimic.

| Holocaust a răspuns:

Nu-mi place.Prea gay Andy ăsta.

| XxThoumaxXAndyXx explică:

L-ai fi vrut pe jumatate gol?

| XxThoumaxXAndyXx explică:

Gay e.hmmm...ma abtin.

| Holocaust a răspuns (pentru XxThoumaxXAndyXx):

Nu te abţine, că nu-i bine.Hai,spune...Vreau să mă amuz puţin.