| anonim_4396 a întrebat:

Daca ieri am avut un contact sexual cu o fata chiar primul contact sexual,a durut-o putin,mi-a intrat penisul in vagin si apoi am ejaculat pe ea,nu a intrat in vagin, am dat pe langa dar i-am luat pastila de a doua zi si astazi am avut din nou contact sexual, fara prezervativ ca si ieri, dar astazi a inceput sa sangereze abundent, intr-una si nu i se opreste, ce s-a intamplat?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce varsta are fata? Ai ranit o tu cand ai bagat penisul in ea, nu ai lubrifiat o si de aia singereaza ca poate avea o rana pe colul uterin, duo la medicul ginecolog sa o consulte

| MarinelaMihailescu778 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

E ceva grav? Exista si o alta varianta?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru MarinelaMihailescu778):

Trebuie sa mearga la ginecolog

| mihai69 a răspuns:

S-a întâmplat că sunteți doi copii proști.
Să meargă la ginecolog, poate reușește s-o și educe.

| GeorgeCazan a răspuns:

M-ai zăpăcit de tot. Să înțeleg ca erați amandoi virgini, tu ai dat pe lângă, ea sângerează abundent și mai e și pastila de a 2-a zi; cireașa de pe tort protectie 0. Doamne ce poveste. Ce naiba ați făcut acolo?