| TeckTonik997 a întrebat:

Daca ies la o intalnire cu o fata pe care o stiu de cateva luni doar de pe net desi suntem din aceeasi scoala si am vazut-o o data in viata mea, despre ce sa vorbim? pana si discutiile de pe net devin din ce in ce mai seci, desi la inceput dupa 2 ore ne spuneam cele mai intime probleme, zici ca eram bauti amandoi...

3 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Despre SCoala, despre politica despre sport., despre restul lucrurilor. despre viata pur si simplu.despre cei din jur., o mica barfa! despre psihologie!
Despre inteligenta celor din jur!
despre atrologie! Despre mancare dulciuri!
Despre tot felul de vise,!
Sunt de ajuns,>?

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Daca nu aveti subiecte comune poate ca nu va potriviti. Am patit si asta. Daca nu ai ce vorbi, nu conteaza despre ce fata e vorba, o sa fie ciudat. Incearca totusi, nu ai nimic de pierdut.

| EchoDemon a răspuns:

Pai daca ai vorbit cu ea pe facebook ar trebui deja sa stii despre ce ii place sa vorbeasca. Poate ca o sa fie mai timida asa ca ar trebui deja sa te gandesti bine. Bafta!
Pa, pa.