| anonim_4396 a întrebat:

Dacă ignor un băiat care se tot uita pe ascuns la mine, iar eu il iubesc, acesta se va apropia mai repede de mine si va face primul pas? Sau cum sa-i atrag atenția, subtil, sa-i dau semne ca-l iubesc?

Răspuns Câştigător
| artemidak a răspuns:

Sincer nu il ignora!
Dar nici nu te,, topi".
Comporta-te normal, ca cu un prieten.

6 răspunsuri:
| zăGhost a răspuns:

Nu. Fazele astea sunt doar in filme. In realitate, veti ramane la stadiul de straini.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Doar incearca sa te uiti mult mai atent la el poate se prinde si el.

| Emma30555 a răspuns:

Nu trebuie sa îl ignori. Fii mai comunicativa și dacă te place probabil va face un pas

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu o sã functioneze ignoratul, mai bine te asezi mai aproape de el, si il atingi intentionat la un moment dat, el sa creada ca ai facut din greseala asa isi da seama si se bagã in vorba cu tine. Succes.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca se uita tot pe ascuns la tine, ai sa astepti tu pana iti creste barba la puta dupa el sa faca primul pas... Pana nu-l inghiontesti sa-l scoti din zona aia a lui, n-o sa faca nimic.

| AlexSalling a răspuns:

Da-te pe langa el, dar nu-i arata prea mult interes. Poti sa-i arati un zambet discret. Nu fa tu primul pas, va crede ca esti deja "cucerita".